DiKS

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, forum rocznika 2013-2016.


    OGLOSZENIA PARAFIALNE VOL 2.

    Ravion
    Ravion
    Starosta


    Liczba postów : 5
    Join date : 05/08/2013
    Age : 31
    Skąd : Lublin

    OGLOSZENIA PARAFIALNE VOL 2. Empty OGLOSZENIA PARAFIALNE VOL 2.

    Pisanie by Ravion 21/10/2013, 20:34

    1. W dniu jutrzejszym, tj. 14.10.2013 rozpoczyna się test biblioteczny, który należy wykonać jak najszybciej na stronie http://biblioteka.kampus.umcs.lublin.pl/moodle/
    Test biblioteczny kończy się 28.10.2013, a ja od 28.10 do 4.11 mam czas na dostarczenie Waszych indeksów.. Chciałbym żebyście test wykonali do 20.10 maksymalnie i od razu potem dostarczyli mi indeksy, umówimy się, że na którymś z wykładów zbiorę je od Was i od razu 28.10 dostarczę żeby potem się z tym nie chędożyć.

    2. 23.10 tj. środa jest dniem rektorskim czyli wolnym od zajęć. Doktor Kępa-Figura przekłada zajęcia z grupami środowymi na wtorek (22) i na czwartek (24), więc jeśli któraś z grup ma zajęcia we środę, a jeszcze nie wie nic a propos odrabiania to na najbliższych zajęciach albo w godzinach konsultacji warto podejść do Dr Kępy i dogadać kwestię żeby potem nie huczała.

    3. Od wtorku (15.10) lub od środy (16.10) zostaną wznowione zapisy na zajęcia z WF, będzie można wtedy zamienić godzinę zajęć, lub same zajęcia o ile zwolnią się miejsca oczywiście. Termin wznowienia zależy od centrum kultury fizycznej, ale jeśli komuś naprawdę zależy to niech obserwuje system już od wtorku.

    4. 30.10 tj. również jest dniem rektorskim, ale uwaga - dopiero od godziny 13:00. Na uczelnię wracamy 4.11.

    5. Ubezpieczenie NWW studentów. Jeśli ktoś nie jest ubezpieczony w zakładzie pracy rodziców lub w innej instytucji dobrze byłoby gdyby ubezpieczył się na uczelni.
    Składka wynosi 45 zł i "chroni" Was od 1.10.13 do 30.09.14
    Więcej informacji - http://politologia.pl/index.php?strona=news&id=1684

    6. Jeśli ktoś z Was uczęszcza lub ma zamiar uczęszczać na którąkolwiek sekcję AZS'u jest zobowiązany do zapłacenia składki członkowskiej wraz z ubezpieczeniem i wyrobieniem legitymacji w wysokości 60zł, jest to opłata za semestr. Więcej informacji udzieli Wam prowadzący sekcję.

      Obecny czas to 28/3/2024, 11:01