DiKS

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, forum rocznika 2013-2016.


    OGŁOSZENIA PARAFIALNE VOL. 3

    Ravion
    Ravion
    Starosta


    Liczba postów : 5
    Join date : 05/08/2013
    Age : 31
    Skąd : Lublin

    OGŁOSZENIA PARAFIALNE VOL. 3 Empty OGŁOSZENIA PARAFIALNE VOL. 3

    Pisanie by Ravion 21/10/2013, 20:33

    1. Jutro, tj. we wtorek będę powoli zaczynał zbierać indeksy, nie będę za Wami latać, bo jeszcze nie wszyscy wykonali test więc prosiłbym żebyście sami się kontaktowali ze mną (smsy podpisujcie jeśli nie macie pewności, że na pewno mam Wasz numer bo mam od uja anonimów ostatnio Very Happy) i określali kiedy możecie mi przekazać indeks. Na uczelni jestem według planu zajęć CA1 i KW2 i postaram się być chociaż na początku każdego wykładu.

    NIE ZAPOMINAJCIE O WYPEŁNIENIU INDEKSU WEDŁUG WZORU
    !
    http://biblioteka.kampus.umcs.lublin.pl/moodle/mod/page/view.php?id=850#Jak%20wypełnić%20indeks?
    NIE ZAPOMNIJCIE TAKŻE O KARCIE SZKOLEŃ!

    2. Prawilnie przypominam, że środa tj. 23.10 to dzień rektorski i nie ma zajęć, a zajęcia z tego dnia, które prowadzi Dr Kępa-Figura są przełożone na jutro czyli wtorek oraz na czwartek 24.10, nie wiem dokładnie jak poszczególne grupy są poumawiane z doktor, wiem jedynie, że CA1 przychodzi we czwartek na 8:00 i ma zajęcia łączone z CA3.

    3.
    Wnioski o stypendium socjalne przyjmowane będę w dziekanacie do 25.10, więc to ostatni dzwonek jeśli ktoś jeszcze nie zainteresował się tą kwestią. Polecam złożyć wniosek nawet jeśli dochód na osobę przekracza delikatnie 820zł (oczywiście nie w wypadku, kiedy 820zł przekroczone jest o 1000zł, bo to bez sensu Very Happy) bo próg może się zmienić jeszcze, wiadomo, nic to nie a kosztuje spróbować zawsze można.

      Obecny czas to 27/4/2024, 23:07